Oferta - szkolenia, doradztwo, ekspertyzy.

Technologia fleksograficzna i zagadnienia związane z drukarnią fleksograficzną.

Celem szkolenia jest nabycie podstawowej wiedzy na temat procesu druku fleksograficznego, jego produktów, sprzętu i materiałów niezbędnych do jego prowadzenia. Słuchacze uzyskają w powyższym zakresie podstawy teoretyczne, które powinny im być pomocne w realizacji zadań produkcyjnych Zleceniodawcy. Uzyskane wiadomości pozwolą na uzyskanie efektów jakościowych i ekonomicznych w procesie wytwarzania produktów fleksograficznych.

  Pełny program szkolenia "Technologia fleksograficzna" do pobrania w formacie (pdf).

Technologia laminowania i zagadnienia związane z produkcją laminatów opakowaniowych.

Celem szkolenia jest nabycie podstawowej wiedzy na temat technologii laminowania opakowań giętkich, produktów, sprzętu i materiałów niezbędnych do jego prowadzenia. Słuchacze uzyskają w powyższym zakresie podstawy teoretyczne, które powinny im być pomocne w realizacji zadań produkcyjnych Zleceniodawcy. Uzyskane wiadomości pozwolą na uzyskanie efektów jakościowych i ekonomicznych w procesie wytwarzania produktów fleksograficznych (opakowań giętkich).

  Pełny program szkolenia "Technologia laminowania" do pobrania w formacie (pdf).

Technologia druku UV i zagadnienia związane z migracją w opakowaniach.

Celem szkolenia jest nabycie podstawowej wiedzy na temat technologii druku UV, produktów, sprzętu i materiałów niezbędnych do jego prowadzenia. Słuchacze uzyskają w powyższym zakresie podstawy teoretyczne, które powinny im być pomocne w realizacji zadań produkcyjnych Zleceniodawcy. Uzyskane wiadomości pozwolą na uzyskanie efektów jakościowych i ekonomicznych w procesie wytwarzania produktów drukowanych farbami utwardzanymi promieniowaniem.

  Pełny program szkolenia "Technologia druku UV" do pobrania w formacie (pdf).